Šarić odigrao jednu od boljih utakmica sezone; Zubac upisao novi double-double

U akciji su noćas bila dva hrvatska reprezentativca, Dario Šarić i Ivica Zubac, koji su ubilježili sjajne nastupe.

Do nove pobjede, čak 32. u sezoni Phoenix Sunsi su stigli u domaćoj utakmici protiv Atlanta Hawksa. Na poluvrijeme je momčad iz Arizone odnijela dvocifrenu prednost, ali Hawksi su uspjeli na tri minute do kraja potpuno poravnati rezultat. Ipak, preko Aytona, Crowdera i Paula Phoenix tada suvereno završava dvoboj te slavi s 117:110.

(Po)najbolju utakmicu sezone odigrao je Dario Šarić, Šibenčanin je za 18 minuta na parketu ubacio čak 20 poena uz šut iz igre 7/8 (trica 3/3) te 5 skokova i 2 asistencije. Booker je ubacio 21, a kod Hawksa Bogdan Bogdanović 22 poena.

Iako su fantastično otvorili utakmicu u kojoj im je Orlando Magic stigao u goste, Los Angeles Clippersi su u nastavku ‘prosuli’ dvoznamenkasto vodstvo. Magic je drugo poluvrijeme dobio s ukupno 21 poenom razlike te naposljetku sasvim zasluženo slavio s 96:103.

Ivica Zubac upisao je novi double double, hrvatski centar je ubacio 14 poena (šut iz igre 7/10) te uhvatio 13 skokova. Okeke je za goste ubacio 18 poena.