Friday, May 3, 2024

Šiši i Sunsi nastavljaju igrati u odličnoj formi

Otkako je započela NBA završnica u Orlandu, Phoenix Sunsi, a zajedno i sa svojom momčadi, Dario Šarić, igraju u fantastičnoj formi. Upisali su sinoć i četvrtu pobjedu zaredom, ovaj put protiv Indiana Pacersa.

Napravili su Sunsi veliku prednost serijom 17:0 na početku dvoboja, ali Pacersi su uspjeli do kraja prve četvrtine smanjiti zaostatak na jednoznamenkastu brojku.

Ključnim trenucima utakmice pokazao se kraj pretposljednje i početak posljednje četvrtine, kada je momčad iz Arizone otišla na +15 te time osigurala novo slavlje rezultatom 114:99.

Šiši nastavlja igrati u izvrsnoj formi. Ubacio je 16 poena za 20 minuta uz šut iz igre 4/9. Pogodio je i 7 od 8 slobodnih bacanja te upisao 8 skokova.

Ayton je kod Sunsa zabio 23 uz 10 skokova, a 20 uz 10 asistencija je dodao Booker. Najbolji igrač Pacersa bio je igrač koji je osvojio ROY nagradu u godini kada je to zaslužio upravo Dario Šarić, Malcolm Brogdon. Ubacio je 25 poena uz 6 skokova.