Saturday, April 27, 2024

Šiši odličan protiv bivšeg kluba, Zubac jako dobro koristi minutažu

Phoenix Sunsi našeg Darija Šarića noćas su se susreli protiv njegovog prošlosezonskog kluba, Minnesota Timberwolvesa. Momčad iz Arizone napravila je sigurnu prednost u drugom poluvremenu te slavila rezultatom 109:125. Šiši je bio odlično raspoložen, 20 poena (šut iz igre 7/11) uz 9 skokova za 32 minute to potvrđuju. Najbolji pojedinac Sunsa bio je Booker s 26, dok je Rubio podijelio čak 14 asistencija. Minnesoti nije pomogao ni fenomenalni Towns (33 poena, 15 skokova).

Clippersi su upisali uvjerljivu pobjedu protiv Pacersa rezultatom 110:99. Hrvatski reprezentativac Ivica Zubac ponovno je odlično iskoristio dobivenu minutažu, pa je tako za samo 21 minutu ubacio 13 poena uz 8 skokova. Najraspoloženiji je bio George s 36, dok je za poražene Brogdon ubacio 20.

Jazz je poražen protiv Oklahome, ključnom se pokazala treća četvrtina, a na kraju je bilo 104:90. Bojan Bogdanović imao je iznimno lošu šutersku večer (4/17), ubacio je 13 poena uz 5 skokova. Njemački reprezentativac Schroder predvodio je OKC s 27, a kod Utah je Mitchell stavio 26.