Sjajni Bogdanović vodio Jazz do slavlja protiv Raptorsa!

Čak 46. pobjedu u sezoni upisali su noćas košarkaši Utah Jazza, ovaj put su poraženi Toronto Raptorsi rezultatom 106:102.

Gosti iz Kanade imali su blagu rezultatsku prednost tijekom većine dvoboja, VanVleet i Siakam su ih odveli do 56:62 na poluvremenu.

Pri rezultatu 90:93 u 40. minuti Jazz radi seriju 8:0 i preuzima vodstvo, koje su do kraja zadržali. Kada je Rudy Gobert ubacio za 105:100 na 24 prije završetka susreta, Anunoby je s druge strane postigao poene za – 3 te je uslijedio brzi faul na Inglesu. On ubacuje prvi slobodnjak, drugi promašuje, a VanVleet promašuje tricu za posljednji priključak. Jazz je slavio rezultatom 106:102.

(Po)najbolju utakmicu sezone odigrao je hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović koji je postigao 34 poena. Na parketu je proveo 34 minute, šut iz igre bio mu je 12/22, od čega je ubacio 6 trica. Osim toga, Babo je uhvatio 4 skoka i podijelio isto toliko asistencija. Kod Raptorsa, VanVleet je broja do 30.