Tuesday, April 16, 2024

Thomas ponovno odličan u zadnjoj četvrtini, Cavaliersi izgubili od Mavericksa, Conley odigrao utakmicu karijere

76ersi su upisali pobjedu bez Joela Embiida, Heat je došao do osme pobjede zaredom. Isaiah je imao opet ludu četvrtu četvrtinu, a Cavsi su upisali novi poraz.

Philadelphia 76ers – Sacramento Kings 122:119

DeMarcus Cousins je imao sjajnu večer u kojoj je ubacio 46 poena, ali Phila je opet došla do pobjede. Odigrali su sjajno treću četvrtinu koju su pobijedili 42:30 i time se vratili u susret.

Miami Heat – Brooklyn Nets 104:96

Miami igra nevjerojatno. Upisali su osmu pobjedu zaredom. Ovim nizom vraćaju koliko tolike šansi da se plasiraju u doigravanje. Sinoć su upisali pobjedu protiv slabašnih Netsa koji su u posljednjih 48 utakmica dopustili 45 puta 100 ili više poena.

Boston Celtics – Detroit Pistons 113:109

Isaiah Thomas je opet odigrao ludu četvrtu četvrtinu. Ubacio je 24 poena u četvrtoj četvrtini, a ukupno je imao 41. Sada ima 32 utakmica zaredom s 20 ili više poena u utakmici. Imao je 13 poena na poluvremenu, tri u trećoj i onda je vrhunska četvrta četvrtina.

Reggie Jackson (12p, 6as)

Minnesota Timberwolves – Orlando Magic 111:105 (OT)

Nakon produžetaka Minnesota je kod kuće uspjela pobijediti Orlando. Ricky Rubio ubacio je šest trica što mu je rekord karijere. Andrew Wiggins je ubacio šut za produžetke. Ovo je Minnesoti bila osma pobjeda u posljednjih 11 utakmica.

Timberwolves:
Andrew Wiggins (27p, 5as)
Karl-Anthony Towns (23p, 12sk, 7as, 3blk)

Dallas Mavericks – Cleveland Cavaliers 104:97

Novi poraz Cavaliersa. U četvrtoj četvrtini LeBron James i Kyrie Irving su bili očajni. Imali su zajedno jedan poen, a ukupno je momčad imala 2-14 za tri poena i 11 izgubljenih su imala njih dvojica od 17 ukupno. Ukupan omjer Cavsa u siječnju je 7-8.

Phoenix Suns – Memphis Grizzlies 96:115

Mike Conley igra sjajno ove sezone, a veliku pomoć ima i od veterana Zacha Randolpha i Marca Gasola. Conley je ubacio sedam trica, što mu je rekord karijere. Također je imao 30 poena, što mu je četvrti put ove sezone, a tijekom cijele karijere imao je pet takvih utakmica.