Tim Hardaway Jr. odigrao utakmicu karijere, Curry i Durant slomili Clipperse

Sinoć su odigrana četiri susreta na NBA parketima. Gregg Popovich se sinoć izjednačio s Jerryjem Sloanom po broju pobjeda s jednom organizacijom, Wizardsi su došli do šeste pobjede zaredom. Warriorsi su bili bolji od Clippersa, a Hawksi su fantastičnom četvrtom četvrtinom pobijedili Rocketse u Houstonu.

Washington Wizards – Los Angeles Lakers 116:108

Devet minuta prije kraja bilo je izjednačeno, 91:91. John Wall tada preuzima glavnu ulogu i u tih devet minuta postiže 16 poena od ukupno 33. Wizardsi su ovom pobjedom došli do šeste pobjede zaredom. Zadnji put kad su Wizardsi imali šest pobjeda zaredom bilo je 2014.

Houston Rockets – Atlanta Hawks 108:113

Hawksi su u ovoj utakmici u trećoj četvrtini gubili i do 20 razlike. U četvrtu četvrtinu ušli su sa zaostatkom od 13 poena. Onda je uslijedila fantastična četvrta četvrtina u kojoj su pobijedili Rocketse rezultatom 40:22 i uspjeli preokrenuti rezultat. Tim Hardaway Jr. imao je vrhunsku posljednju četvrtinu u kojoj je postigao 23 poena.

San Antonio Spurs – Philadelphia 76ers 102:86

S ovom pobjedom Greg Popovich se izjednačio s Jerry Sloanom po pobjedama u NBA karijeri s jednom organizacijom. Popovich ima sa Spursima 1127 pobjeda. Spursi su odigrali obrambeno fantastično drugo poluvrijeme u kojem su 76ersima dopustili samo 33 poena, 13 u četvrtoj četvrtini.