Ukiæevih 10 poena u pobjedi Bucksa

Houston – Milwaukee 92-96
Košarkaši Milwaukeeja upisali su pobjedu, drugu u predsezoni. Nakon dva uzastopna poraza ta je momèad ostvarila drugi uzastopni uspjeh pobijedivši Houston na gostovanju 96-92.

Ovom prilikom je dobru minutažu dobio i hrvatski košarkaš Roko Leni Ukiæ, najbolju na poziciji organizatore igre Bucksa. Na parketu je ukupno proveo 21 minutu za koje je vrijeme ubacio 10 poena uz èetiri asistencije, jedan skok i jednu izgubljenu loptu.

Pogodio je jednu od èetiri trice, a ukupan šut iz igre mu je bio polovièan (4-8). Jedno slobodno bacanje je realizirao.

Najviše poena za Milwaukee je ubacio èlan posljednjeg Dream Teama, Michael Redd (18 poena). Isto tako, dok se on nalazio na parketu Milwaukee je ukupno imao +14 protiv suparnika, kojeg je predvodio Australac David Andersen (17 poena), koji je prošle sezone nosio dres Barcelone.

Oklahoma City – Phoenix 110-105 (nakon produžetka)
Pravu natjecateljsku utakmicu su odigrali Oklahoma City i Phoenix, u kojoj je nakon produžetka slavila Oklahoma 110-105. Najveæe zvijezde oba sastava su dugo provodila vrijeme na parketu, oèito željevši trijumfirati na kraju.

Najbolji strijelac utakmice bio je igraè domaæih Kevin Durant sa 30 poena, uz 11 skokova, dok je kod Phoenixa prednjaèio Amare Stoudemire sa 20 poena i šest skokova.