Thursday, April 18, 2024

Valančiunas pretrpio ozljedu gležnja

Igrač Toronto Raptorsa Jonas Valančiunas pretrpio je ozljedu lijevog gležnja kada ga je faulirao naš Dario Šarić u prvom poluvremenu utakmice između Toronto Raptorsa i Philadelphije 76ersa, koju su Raptorsi dobili rezultatom 128:94.

Valančiunas je na terenu ostao kako bi izveo slobodna bacanja, ali je zamijenjen dvije minute kasnije. Nakon toga je otišao prema svlačionici te se nije vraćao.

Trener Raptorsa Dwane Casey izjavio je da će Valančiunas uskoro biti podvrgnut magnetnoj rezonanci, kad bi više detalja trebalo biti poznato.

Valančiunas je imao odličan ulazak u regularnu sezonu. U prvoj utakmici sezone, pobjedi protiv Chicago Bullsa, zabio je 23 poena uz 15 skokova. Njegovo bi odsustvo znatno hendikepiralo planove kanadske momčadi.