Friday, April 26, 2024

Cleveland Cavaliers – Boston Celtics 108:111 (2-1)

Nevjerojatnu utakmicu odigrali su Celticsi u Clevelandu. Bili su bez svog najboljeg igrača Isaiaha Thomasa, izgubli su obje utakmice kod kuće i bili su na gostovanju. Krenuli su loše u utakmicu i imali su -11 na kraju prve. Ta sa razlike još više povećala u drugoj četvrtini, razlika je išla i na -20. Cavsi su u trećoj četvrtini imali prednost 77:56, a u prvom poluvremenu su pogodili 14 trica. Onda je Boston počeo igrati. U trećoj četvrtini smanjili su prednost a deset razlike, a u četvrtoj su uspjeli preokrenuti susret. LeBron James posljednjih 18 minuta utakmica imao je samo jedan poen i šut 0-6. Utakmica je bila izjednačena. Posljednji šut imao je Avery Bradley i pogodio je tricu za pobjedu i za iznenađenje.