Oklahoma City sinoć je svladala Golden State Warriorse rezultatom 127:121, a najviše zasluga pripada Kevinu Durantu, koji je odigrao briljantnu utakmicu, vjerojatno i najbolju u svojoj dosadašnjoj NBA karijeri.

Durant je bio nezaustavljiv za sve protivničke igrače te je upisao rekord karijere od 54 poena, pri tome šutiravši 19/28 iz igre, od čega 5/9 za tricu, te 11/13 s linije slobodnih bacanja. U statistiku je još upisao 6 asistencija i 4 skoka. Tijekom posljednje četvrtine je, u razmaku od dvije minute, pogodio tri trice, a ubacio je i težak šut iz okreta preko Draymonda Greena. Domaći navijači Thundera su “eruptirali” i dvoranom se prolomilo “MVP, MVP”.

“Pogledam na našu klupu i vidim kako moji suigrači reagiraju i to mi daje dodatni poticaj. Zatim čujem i navijače te se dogode ovakve stvari”, opisao je Durant svoju sjajnu utakmicu.

Isječke sjajne predstave Duranta možete pogledati u prilogu ispod.