Mario Hezonja! Napokon! Orlando Magic upisao je pobjedu sinoć u derbiju Floride, bolji su bili od Miami Heata 116:107, a hrvatski reprezentativac Mario Hezonja ubacio je 11 poena za 16 minuta igre. Za tricu je šutirao 3/3 a prikupio je još i po jedan skok, asistenciju i ukradenu loptu. Hezonji je ovo tek četvrti put da ubacuje 10 ili više poena, a kako je Orlando u nezavidnoj rezultatskoj situaciji za očekivati je da će Hezonja i ostali mladi igrači Magica u nastavku sezone dobiti više minuta.

Ako je Orlando u nezavidnoj rezultatskoj poziciji što onda reći da Brooklyn koji je u nizu od 12 uzastopnih poraza, odnosno u zadnjih 30 utakmica imaju samo dvije pobjede. Sinoć su doživjeli novi poraz, bolji od njih bio je Memphis 112:103 a naš Bojan Bogdanović odradio je 25 minuta za Netse i ubacio 11 poena uz 5 skokova i dvije asistencije.