Kakva bi to NBA večer bila, a da Stephen Curry ne trpa trice s devet metara iz napada u napad. Najbolji igrač lige je sinoć u Washingtonu, u novoj, osmoj uzastopnoj pobjedi Warriorsa (134:121), uništio domaću momčad.

Za 36 odigranih minuta, Curry je zabio 51 poen, uz 7 skokova, 2 asistencije i 3 ukradene lopte. Šutirao je 19/28 iz igre i odličnih 11/16 s trice. U nerealnom prvom poluvremenu Curry je zabio 36 poena šutirajući 13/14 iz igre!

Kod Warriorsa je novi, već 10. ovosezonski triple-double učinak, zabilježio Draymond Green koji se zaustavio na 12 poena, 10 skokova i 12 asistencija. Warriorsima je ovo bila 10 utakmica zaredom s 30 ili više asistencija.

Poražene Wizardse je predvodio razigravač John Wall koji je zabio 41 poen, uz 10 asistencija.