Saturday, April 27, 2024

Vrlo dobar Zubac, nevjerojatna utakmica Paula Georgea

L.A. Clippersi odigrali su odličnu utakmicu ubacivši Atlanti čak 150 poena. Paul George odigrao je nevjerojatnu utakmicu, a naš Ivica Zubac sve je popratio svojom vrlo dobrom igrom…

Clippersi su ostvarili osmu pobjedu u regularnom dijelu sezonu, Atlantu su zamrzli na čak -49, a utakmicu su završili s ubačenih 150 poena. Paul George odigrao je nevjerojatnu utakmicu, za samo 20 minuta na parketu ubacio je 37 poena, dok je Ivica Zubac postigao 7 poena, uhvatio 9 skokova i podijelio 4 asistencije. Kawhi Leonard nije nastupio.

Blazersi našeg Marija Hezonje preokretom u zadnjoj četvrtini došli su do pobjede protiv Spursa rezultatom 121:116.

Hezonja je solidno iskoristio 16 minuta na terenu, u kojima je ubacio 8 poena uz 3 skoka. Najbolji pojedinac u pobjedničkim redovima bio je McCollum s 32, dok je za Spurse Aldridge postigao 30.