Warriorsi bolji od Wizardsa, Westbrook odličan u pobjedi Oklahome

Povratak Stephena Curryja na parkete donio je i novu pobjedu Golden State Warriorsima koji su slavili na gostovanju u Washingtonu (114:107). Curry je susret završio s 32 poena i 8 dodavanja, uz šut 11/19 (5/9 trice). Warriorsi su napadački odigrali odličnu utakmicu, šutirali su 50 posto iz polja i 52 posto s trice.

Cleveland Cavaliersi su vrlo dobrom igrom u drugom poluvremenu stigli do pobjede na gostovanju u Detroitu (104:92). Najbolji u redovima gostiju je bio Kevin Love koji je zabio 24 poena, a sve je poene zabio iza linije za tri poena (trica 8/14). LeBron James je skupio 19 poena, 7 skokova i 11 dodavanja, dok je Kyrie Irving zabio 18 poena.

Russell Westbrook nastavlja igrati na MVP razini; sinoć je u pobjedi protiv Indiana Pacersa (105:92) zabilježio triple-double učinak (20 poena, 11 skokova, 10 dodavanja) za samo 28 minuta igre. Za Oklahomu je odličan bio i Serge Ibaka koji je zabio 23 poena, uz 10 skokova i 3 blokade. Naš Damjan Rudež je za Pacerse igrao 18 minuta te je zabio 3 poena (šut 1/6).

Zadnji susret večeri donio nam je dvoboj Mavericksa i Raptorsa, a uspješniji su bili domaćini koji su odličnim drugim poluvremenom stigli do pobjede (99:92). Najbolji su za Mavse bili Monta Ellis (20 poena) i Dirk Nowitzki (18 poena, 9 skokova).