Westbrook zabio 45 u pobjedi Oklahome, Zubac ostvario novi double-double

Westbrook je predvodio Thundere u posljednjoj četvrtini ubacivši 17 poena od svojih 45. Pacersi su kod kuće upisali novu pobjedu, Nikola Jokić ponovno odigrao maestralnu utakmicu, a Ivica Zubac je u porazu Lakersa upisao još jedan double-double.

Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks 109:98

Nakon što se činilo da će Oklahoma prosuti veliko vodstvo, 16 razlike prije kraja treće četvrtine, razlika je pala na šest. Westbrook se vratio na teren i osam minuta prije kraja ubacio 17 poena pomoću kojih su Thunderi došli do nove pobjede. Dallas je odigrao dobru utakmicu iako su bili bez četiri glavna igrača. Wesley Matthews, Dirk Nowitzki, J.J. Barea i Deron Williams, svi su oni odsjedili zbog ozljeda.

Minnesota Timberwolves – Indiana Pacers 103:109

Paul George predvodio je Pacerse do pobjede. Čuvao ga je mladi Andrew Wiggins koji je imao pune ruke poslije. George je prvo pogodio 3-4 trice, a onda ga je Wiggins faulirao na trici sedam minuta prije kraja, a trener Timberwolvesa Thibodeau je dobio tehničku jer se nije slagao. Poslije toga su Jeff Teague i C.J. Miles obojica ubacili po tricu i Pacersi su mogli lakše disati.

Denver Nuggets – Phoenix Suns 127:120

Nikola Jokić je ponovno odigrao odličnu utakmicu u dresu Nuggetsa. On je glavni razlog zašto Nuggetsi pobjeđuju u zadnje vrijeme, tako da njegova ozljeda pred kraj utakmice poprilično zabrinula momčad. Ali čini se kako je samo riječ o lakšoj ozljedi kuka. Eric Bledsoe je ubacio 14 poena u posljednjoj četvrtini, Jokić je odgovorio s devet. Nuggetsi imali prednost u skokovima, a u drugom poluvremenu pogodili 21-25 slobodnih bacanja.

Utah Jazz – Los Angeles Lakers 96:88

Gordon Hayward prije utakmice je saznao kako će igrati na All Star utakmici. To mi je bila dodatna motivacija da odigra još jednu dobru utakmicu. S ovom pobjedom Jazzeri su prekinuli niz od dva poraza zaredom. U četvrtoj četvrtini, Lakersi su se približili na 80-76, ali to je najbliže što su došli. Ivica Zubac je opet odigrao još jednu odličnu utakmicu i upisao double-double.