Thursday, April 18, 2024

Zubac i Clippersi lagano s Wizardsima, Hezonji mrvice

Do 17. pobjede stigli su Los Angeles Clippersi koji su na gostovanju bili bolji od Washington Wizardsa. Susret su zaključili rezultatom 135:119, a vodili su gotovo cijelu utakmicu, u završnici i s 21 poenom razlike.

Kawhi Leonard s 34 poena, 11 skokova i pet asistencija predvodio je Clipperse. Ivica Zubac dodao je sedam poena (1/4 za dva, slobodna bacanja 5/6), pet skokova, jednu asistenciju i dvije blokade za 21 minutu na terenu.

Davis Bertans s 25 poena i Troy Brown Jr. s 22 poena i pet skokova predvodili su Washington.

Do gostujuće pobjede stigla je Oklahoma City Thunder koja je slavila protiv Portlanda rezultatom 108:96. Shai Gilgeous-Alexander s 21 poenom i devet skokova te Dennis Schroder s 21 poenom predvodili su Oklahomu do pobjede. Damian Lillard s 26 poena i sedam asistencija bio je najbolji kod Blazersa. Mario Hezonja dodao je dva poena (1/4 za dva) i četiri skoka za nešto manje od osam minuta na terenu