U subotu su se problemi s obranom u Cleveland Cavaliersa manifestirali u obliku 71 primljenog koša u samo prvom poluvremenu protiv Washington Wizardsa. Tu su utakmicu Cavsi na kraju i izgubili 127-115. S ovim porazom, njihov omjer u ožujku je 6-8 – jednak onomu u Brooklyn Netsa, a njihova prednost nad Boston Celticsima se spustila na samo pola utakmice.

Ozljeda Andrewa Boguta nakon manje od jedne minute provedene na parketu u svom debiju za Cleveland Cavalierse dovela je prošlogodišnje prvake na nove muke. Bogut je trebao pojačati relativno tanku centarsku liniju Cavsa, no lom noge kojeg je doživio u utakmici protiv Miami Heata vrlo vjerojatno će biti razlog raskida njegova ugovora po drugi put […]

Cleveland Cavaliersi jučer su izborili gostujuću pobjedu u Atlanti, nakon što su pri kraju skoro prosuli svo vodstvo koje su imali od početka utakmice. Na kraju je završilo 135 – 130 za aktualne prvake, koji su postavili novi rekord kada je u pitanju broj trica u jednoj utakmici regularne sezone. Dosadašnji rekord bio je 24 trice, a od noćas stoji 25 kao najveći broj u jednoj utakmici.

Uslijed ozlijede lijevog koljena koju je zadobio pred All-Star pauzu, krilo Cleveland Cavaliersa Kevin Love je bio podvrgnut operaciji zbog koje bi trebao odsustvovati barem šest tjedana. No, pojavile su se nove informacije.

Stranica 1 od 7212345...102030...Posljednja »